Bunatati de la Moldova

Totul despre e-lichidele facute acasa
vaperel
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 22
Membru din: Vin Aug 16, 2013 9:52 pm
Localitate: iasi

Bunatati de la Moldova

Mesaj de vaperel »

Va prezint astazi 3 din retetele mele de suflet:
Mix nr 1:RUYAN DE IASI
Dark vapure(F.A)9 pic
Vanilla clasic(F.A)9 pic
Caramel(F.A)9 pic
Chocolate(F.A)4 pic
baza 9ml(eu am folosit inawera vpg smoke)
Perioada de macerare minim 30 zile,nu recomand consumarea acestui lichid inainte de 30 zile ...este oribil

Mix nr 2:TRUE TOBACCO(foarte apropiat de analoage...zic eu )
Tobacco symphony (inawera)10 pic
Black fire(F.A)1 PIC
baza 10 ml(la fel vpg smoke)
perioada macerare minim 7 zile

Mix nr 3:Fine tobacco
Ry4(P.A)15 pic
dk-tab(P.A)10pic
baza 10 ml
perioada macerare minim 7 zile

sper ca si voi sa le gasiti la fel de gustoase
Vlad Alexandru
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 9
Membru din: Mie Apr 09, 2014 6:23 pm

Re: Bunatati de la Moldova

Mesaj de Vlad Alexandru »

Am incercat si eu mixul 2, intr-adevar e foarte fain, da dependenta :))
http://site-banat-reclama/e-lichide/9-e- ... tutun.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Avatar utilizator
zagga
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 118
Membru din: Joi Oct 24, 2013 1:41 pm
Localitate: Iasi

Re: Bunatati de la Moldova

Mesaj de zagga »

Esti prea de tot cu reclama la magazinul respectiv. E magazinul tau sau ai vreun beneficiu anume de la proprietar, sa ne tot bombardezi cu ea?
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Bunatati de la Moldova

Mesaj de slavyk »

Chiar acum i-am facut raport... :twisted: E mai simplu așa...
Dacă vrei să-ți faci reclamă la magazinuț, contactează admistrația forumului și ți-or zice ei cum se procedează corect...
Avatar utilizator
Administrator
Administratorul site-ului
Administratorul site-ului
Mesaje: 93
Membru din: Lun Mai 13, 2013 4:53 pm

Re: Bunatati de la Moldova

Mesaj de Administrator »

Vlad Alexandru scrie:Am incercat si eu mixul 2, intr-adevar e foarte fain, da dependenta :))
http://site-banat-reclama/e-lichide/9-e ... tutun.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Din sase mesaje cate ai pe forum, in fiecare ai aruncat un link spre magazin. Te faci ca esti client, ai prins promotii, care culmea nu stii "daca mai sunt valabile", etc. Infantil si total lipsit de bun simt elementar.
Ca urmare, magazinul online de tigari electronice caruia i-ai facut atat de acerb reclama este banat definitiv pe acest forum.
La primul link spre el pe care il pui (desi se cenzureaza automat adresa online de catre forum), pleci dupa magazin.
Cele bune.
Avatar utilizator
mariandex
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 237
Membru din: Dum Iun 30, 2013 10:34 am
Localitate: Bucuresti

Re: Bunatati de la Moldova

Mesaj de mariandex »

Acesta e o copie a unui raspuns de-al meu intr-un alt topic , sper sa nu se supere admini daca postez acest mesaj unde apar toate postarile domnului Vlad Alexandru :
mariandex scrie:Un pic de RECLAMA PE FATA , dar macar de punea un avion ceva macar , nu o trompeta de e-healt cu "program de autocuratire la 1500 de pufuri" , MA LASI ? asta dupa primul puf ajunge direct la gunoi , si ca sa dau 75 de lei pentru un puf ..... hmmmm cam scump pentru papilele mele gustative .
Domnule Vlad Alexandru , macar aveai bunavointa sa te uiti la postul de deasupra anuntului tau , doar atat , nu te pun sa citesti toate cele 26 de pagini ale acestul topic intitulat " Modele noi " , nu mai vorbesc de restul forumului , ca sa vezi cam cu ce se " mananca " vapatul asta , in special la noi la astia mai harsaiti in ale vapatului . Si daca tot am reusit sa intru pe site-ul dumneavoasta ( ca in celelalte postari ale dumneavoasta sunt banate ) am cateva doleante : preturi destul de mari la anumite produse care sunt vechi ( adica aparute de mult timp ) , hmm , tigara de unica folosinta , e ok dar la 30 de lei e foarte scump ( in bucuresti la tarabele din mall se vindeau cu 15 -20 de lei , dar si asa e destul de scump ) eu zic ca pretul unui asemenea device nu trebuie sa depaseasca pretul unei rezistente evod , adica 4-5 lei , asta daca vrei sa le vinzi si sa ai viitori clienti in ale vapatului , pentru ca daca stai cu ele in stoc lichidul din cartomizorul respectiv "imbatraneste" si isi schimba gustul si performantele , si atunci daca un potential client nu o sa fie multumit , o sa-l pierzi de musteriu , si noi ca membru in comunitatea vaperilor , basca un potential client pierdut inseamna 100 potentiali clienti pierduti deoarece daca primul potential client nu a fost multumit el va imprastia vorba . Asta e prima lege si unica in comert de care trebuie sa tina cont orice nou comerciant daca vrea sa aiba succes afacerea lui si anume : un client castigat = cu 10 potentiali clienti , un client pierdut = 100 potentiali clienti pierduti , asta pentru ca trebuie sa tii cont ca vestile rele circula de 10 ori mai repede decat cele bune , fapt dovedit statistic sau ma rog in cazul nostru ati observat ca toti ne spun ca "digitalele" sunt mai rele ca " analoagele" sa asa au auzit ei "din surse sigure" aka TV ori presa .
De lichidele pe care le comercializezi ce sa mai zic ? ca nu exista producator ? ca sunt facute " in cada" ? nu stiu ( ma rog sunt Feel Life dar asta nu se vede clar pe site cel putin la categoria e-lichide , doar la unele comenturi despre un anume lichid ).
Asa ca daca chiar vrei sa-ti mearga afacerea , si vrei sa te bagi cu noi in cardasie , deschide-ti un post pe bazar si spui acolo cine esti , ce vrei , iti prezinti siteul produsele si noi decidem daca e mai bine sa luam de la tine sau de la altii , cu timpul vom vedea daca esti om serios si de incredere si meriti atentia de care vrei sa dam dovada . Dupa cum ai observat sau daca ai citit putin prin topicurile acestui forum , nimeni de pe forumul asta nu baneaza un link catre un site , tocmai pentru ca e un forum de discutii libere despre vapat, dar din cele 9 posturi ale dumneavoastra 9 sunt cu trimitere la acelasi magazin ..... e sau nu reclama ? si atunci .....? te superi ca ti-au banat link-ul spre site ?

Cu respect Mariandex .

PS : nu o lua ca pe un afront personal , nu-mi sta in caracter sa denigrez pe nimeni , mai ales pe cineva pe care nu il cunosc personal , eu atac doar ideea sau subiectul in sine , nu persoana , pentru ca asa se face pe un forum civilizat unde sunt discutii libere , mai e o vorba : un om destept invata din greselile lui , un om intelept invata din greselile altora , asa ca tu decizi ....


HAPPY VAPING !
Imagine
Teorie este atunci cand stii totul, dar nu merge nimic.
Practica este cand toate merg, dar nu stii de ce.
Eu imbin teoria cu practica : nu merge nimic si nu stiu de ce . :D
Scrie răspuns