Lichide ToB

Scrie răspuns
alphavape
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 2
Membru din: Mie Feb 18, 2015 4:53 pm

Re: Lichide ToB

Mesaj de alphavape »

Pe http://www.alphavape.ro" onclick="window.open(this.href);return false; lichidele ToB costa 19.99 lei 30 ML. Lichidare stoc pentru ca se inchide magazinul.
Avatar utilizator
ivape
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 86
Membru din: Dum Sep 14, 2014 7:35 am

Re: Lichide ToB

Mesaj de ivape »

alphavape scrie:Pe http://www.alphavape.ro" onclick="window.open(this.href);return false; lichidele ToB costa 19.99 lei 30 ML. Lichidare stoc pentru ca se inchide magazinul.

Daca vreti sa le vindeti, faceti un pret de 10 -12 lei, nu vindeti in pierdere si scapati si de marfa. Stiu ca face spume Lucian, dar asa aveti o sansa sa scoateti banii. La 1.7 - 2 euro pret de achizitie nu pierdeti nimic si nu va expira nici marfa.
Parerea mea, n-am spus-o cu rautate si nici nu vreau sa va supar.
Avatar utilizator
vlad_skz
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 11
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 4:14 pm
Localitate: Sighisoara

Re: Lichide ToB

Mesaj de vlad_skz »

sunt foarte multumit de produsele ToB ,explicatia pt cei care au avut experiente neplacute nu o stiu
silvius
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 157
Membru din: Vin Mai 23, 2014 6:13 pm

Re: Lichide ToB

Mesaj de silvius »

presimt ca ai ceva de vanzare :)
JuniorVaper
utilizator incepator
utilizator incepator
Mesaje: 10
Membru din: Mar Apr 07, 2015 10:57 am

Re: Lichide ToB

Mesaj de JuniorVaper »

Pacat de ambalajul frumos si de sticlele interesante. Nu au gust , inunda atomizorul(Aspire Nautilus), abur fac relativ ok .
Singurul cat de cat ok e Superior Tabacco. Banana, Energy , Strawberry, Mango nu au gust e doar ceva fad si de neinteles. Cel de piersica e foarte scarbos, gust de chimicale. Sper ca nu am facut rau ca am comandat baza Fumetto.
Le-am donat, nici gratis nu as mai incerca lichide ToB cele mai proaste de pe piata noastra dupa parerea mea .
Tyrex
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 164
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 5:09 pm
Localitate: Suceava

Re: Lichide ToB

Mesaj de Tyrex »

Unii le lauda cu drag si spor altii spun ca sunt cele mai naspa posibile :) Cu riscul de a fi injurat spun ce gandesc. Posibil ca producatorul sa le faca dupa ureche si nu dupa o reteta exacta. Eu cumpar lichid din Germania ( ca nu am alta varianta )de la acelasi producator si al naibii are aceeasi aroma de fiecare data. Chery Lady are gust de sapun turcesc de fiecare data insa Virginia si Maxx Star sunt ok si au aceeasi aroma, indiferent din ce colt al Germaniei am cumparat.
hitzuzu
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 156
Membru din: Mar Iul 29, 2014 11:57 am

Re: Lichide ToB

Mesaj de hitzuzu »

Mie lichidele TOB mi se par cele mai aromate si "groase" de nu le pot vapa. In schimb bazele lor mie personal mi se par de nota 10, fără nimic negativ prin "moara" mea. Ieftin si bun!
c__b
utilizator experimentat
utilizator experimentat
Mesaje: 391
Membru din: Dum Aug 18, 2013 1:59 am
Localitate: Targu Mures

Re: Lichide ToB

Mesaj de c__b »

De unde le-ați cumpărat? Lot nou sau vechi?
cristian
veteran
veteran
Mesaje: 2374
Membru din: Sâm Iun 29, 2013 10:25 pm

Re: Lichide ToB

Mesaj de cristian »

Tyrex scrie:....si al naibii are aceeasi aroma de fiecare data. Chery Lady are gust de sapun turcesc de fiecare data....
EPIC!!! :OJ

Esti mortal man!
Avatar utilizator
zeoos
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 58
Membru din: Mar Apr 14, 2015 10:14 am

Re: Lichide ToB

Mesaj de zeoos »

http://tigaraego.com/search?controller= ... +MilkShake" onclick="window.open(this.href);return false;
Strawberry Milkshake de la TOB a incercat careva? Am vapat de la Totally Wicked odata si mi-a placut la nebunie, am papat 10ml intr-o zi.
De la TOB mi-a mai placut Grape, foarte buna aroma.
Ceva lichide fructate, dulci de la TOB ce mai recomandati? Am incercat Grape (foarte bun), Green Apple (bunisor), Pepene (nu mi-a placut), Tropical (prea pregnant), Cirese (ok).
slavyk
veteran
veteran
Mesaje: 1592
Membru din: Mie Iul 03, 2013 11:42 am
Localitate: Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Lichide ToB

Mesaj de slavyk »

Dulci? Panettone

S500 tap-tap
Tyrex
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 164
Membru din: Sâm Apr 04, 2015 5:09 pm
Localitate: Suceava

Re: Lichide ToB

Mesaj de Tyrex »

cristian scrie:
Tyrex scrie:....si al naibii are aceeasi aroma de fiecare data. Chery Lady are gust de sapun turcesc de fiecare data....
EPIC!!! :OJ

Esti mortal man!
Asta e adevarul. Pana si sotia mea ( pe care incerc sa o combin la vapat) a constatat asta. Azi am cumparat un Liqua din Mall de la Suceava Nu e deloc cum ma asteptam sa fie deci sotia mi-a arestat ultimele picaturi din lichid-ul Maxx Star cumparat din Germania iar Liqua urmeaza sa incerc sa-l dreg cand i-mi vine comanda de baze si arome de la Ivape.
Avatar utilizator
zeoos
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 58
Membru din: Mar Apr 14, 2015 10:14 am

Re: Lichide ToB

Mesaj de zeoos »

Mi-a venit TOB Strawberry Milkshake 6mg. Nu este foarte aromata, putin dulce, un after-taste foarte bun de lapte. Zic ca era mai buna fara nicotina, se simte destul de tare si la doar 6mg. Aburul este foarte pufos si dens. Aburul lasat in urma miroase a prajituri, destul de buna aroma.
My setup: Kayfun 4 - 1oHm single coil, 20W.
Avatar utilizator
zeoos
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 58
Membru din: Mar Apr 14, 2015 10:14 am

Re: Lichide ToB

Mesaj de zeoos »

Am luat TOB Hypnos, banana shake demential zice descrierea.
Nu este rau, pentru mine are gust de jeleuri cu banane, foarte putin acrisor. Amestecat cu strawberry milkshake este foarte bun.
Pentru mine nota 8/10, mergea putin mai concentrat.
Avatar utilizator
Khaan
utilizator junior
utilizator junior
Mesaje: 111
Membru din: Vin Ian 24, 2014 9:11 pm

Re: Lichide ToB

Mesaj de Khaan »

In general ToB sant lichide care nu ma atrag...incepand de la miros...pana la gust. Margarina, drojdie, ulei si prajitura cu fructe necoapta. Nu vreau sa fac reclama negativa...dar cam asa le percep eu. Am prieteni carora le place la nebunie...respect pt.gustul fiecaruia.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk
Scrie răspuns